High Standing Apartment Pool-Gueliz, Marrakech

  • WiFi
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

High Standing Apartment Pool-Gueliz, Marrakech Marrakesh ligt binnen 25 minuten te voet van de Menara-tuinen en biedt draadloos internet voor zaken of vrije tijd. Dit appartement ligt op 4 km van de Saaditombes en op een paar stappen verwijderd van Camp Mangin.

De accommodatie biedt een terras en heeft tevens een privézwembad.

Dit appartement is voorzien van een complete keuken.

Het appartement is op 10 minuten rijden van het Musée Yves Saint Laurent Marrakech te vinden. De Medina van Marrakesh bevindt zich op 4,1 km van High Standing Apartment Pool-Gueliz, Marrakech, terwijl Quartier Bayard busstation op een steenworp afstand van het pand ligt. Deze accommodatie is gelegen op 15 minuten wandelen van het treinstation van Marrakesh.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near High Standing Apartment Pool-Gueliz, Marrakech Marrakesh
Elegant Duplex 2 Chambres
Mobiele prijsaanbieding

Elegant Duplex 2 Chambres

100 m van de accommodatie
RA 14 Calme et Cosy Netflix, Wifi et parking gratuits
Mobiele prijsaanbieding

RA 14 Calme et Cosy Netflix, Wifi et parking gratuits

9.0
Schitterend 2 beoordelingen
134 m van de accommodatie
USD 65 USD 59
per nacht
Vista Holidays Warda A31
Mobiele prijsaanbieding

Vista Holidays Warda A31

8.8
Fantastisch 8 beoordelingen
143 m van de accommodatie
USD 94 USD 85
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Terras

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van High Standing Apartment Pool-Gueliz, Marrakech?
      Populaire plekken in de buurt van High Standing Apartment Pool-Gueliz, Marrakech zijn onder andere de Saaditombes, de Menara-tuinen, de Medina van Marrakesh.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van High Standing Apartment Pool-Gueliz, Marrakech?
      Restaurants in de buurt van High Standing Apartment Pool-Gueliz, Marrakech zijn onder andere Fish Kech en Restaurant Gargot restaurants, gelegen op ongeveer 22 minuten lopen.
    • Wordt internet in dit appartement aangeboden?
      Ja, dit appartement biedt draadloos internet.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij het appartement?
      Het appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een zwembad in High Standing Apartment Pool-Gueliz, Marrakech?
      Ja, High Standing Apartment Pool-Gueliz, Marrakech heeft een privézwembad.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    High Standing Apartment Pool-Gueliz, Marrakech Marrakesh

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten